Lajme

Edhe Vangjush Dako në SPAK, zbulohet për çfarë është paraqitur

Ish-kryetari i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako, është paraqitur në Prokurorinë e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ditën e enjte.

Sipas burimeve, ai ka qëndruar aty për gati 4 orë.

A2CNN shkruan se Dako akuzohet për një legalizim fiktiv, pasi ka ligjëruar katet e një pallati që nuk ekzistonte.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close