fbpx
Lajme

Edi Manushi infektohet me covid, ja si paraqitet gjendja e tij shëndetësore

Moderatori i njohur Edi Manushi, ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Lajmin e ka bërë me dije gazetari Bledi Mane, i cili shkruan se pas simptomave dhe bërjes së tamponit, rezultoi pozitiv këtë pasdite. “Producenti dhe prezantuesi televiziv Ed Manushi pas simptomave dhe bërjes së tamponit, rezultoi pozitiv këtë pasdite. Gjithësesi gjendja e tij shëndetësore paraqitet normale dhe në darkë programin e njohur ” Procesi Sportiv” në Top Channel do e moderojë virtualiaht nga banesa e tij.”- shkruan Mane.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button