Lajme

Edi Rama shkruan për aeroportin e Kukësit (Video)

Edi Rama është zgjuar në Surrel me mendje në Kukës, pasi e ka filluar fushatën elektorale. Ja se ç’shkruan ai: MIRËMËNGJES
me një tjetër projekt të premtuar për Kukësin që po kalon nga 3D në realitet (dhe një selam për përqeshësit e kësaj faqeje, që nuk pushuan së shari e së thëni se ishte thjesht një mashtrim 3D)

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: