Lajme

Edi Rama: Vijon puna për ndërtimin e stadiumit të Kukësit

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamje gjatë punimeve të stadiumit të Kukësit, ndërsa më parë ka thënë se në shtator do të jetë gati.

“Vijon puna në stadiumin e ri të Kukësit, që do të ofrojë kushte maksimale për ekipin e qytetit sipas standardeve të UEFA dhe hapësira dinjitoze për tifozët e futbollit”, shkruan Rama krahas pamjeve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: