Lajme

Ekskluzive/ Noja dhe Rita bashkë! Ajo i kërkon llogari, ai i shpjegohet (Video)

Nuk ka fund telenovela “Noja”, djali nga Shkodra i cili futi në sherr një bjonde dhe një brune për të duket se nuk di ta ndajë zemrën nga dashuria e vjetër. Ai është parë në një park të Shkodrës sëbashku me të dashurën e tij Ritën, pas ngjarjes që bëri bujë të madhe. Ajo e cila dha provën e dashurisë për të, duke dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht Brisin, ka vendosur t’i japë një shans tjetër Nojes së vet.

Ajo i kërkon llogari në këmbë, teksa ai shihet duke u përpjekur t’i shpjegojë gjërat në siklet me duar e këmbë. Nuk dihet si do jetë vazhdimi i historisë, por një gjë është e sigurt, ky serial ia kalon edhe telenovelave spanjolle… E kush krahasohet me shqiptarët kur vjen puna tek historitë e dashurisë…?

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close