Lajme

EKSLUZIVE/ Aksident në seri në Kryqëzimin e Cerrikut

Në qytetin e Elbasanit mesditën e sotme ka ndodhur një aksident pranë Kryqëzimit të Cerrikut. Në aksident janë përfshirë një kamion dhe dy automjete të tjera.

Sipas burimeve të Infowebtv,  ky aksident ka ndodhur për shkak të mos respektimit të sinjalistikave rrugore.

Si pasojë e këtij aksidenti ka vetëm dëme materiale dhe asnjë të lënduar.

Ndërkohë që policia ndodhet në vendngjarje për të zbuluar shkaqet e këtij aksidenti.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: