Lajme

Ekzêkutohet 36 vjeçari shqiptar në Londër, dalin detajet (Emri+Foto)

Një 36-vjeçar shqiptar Ergys Koçi, është gjetur i vd ekur në Haringey të Britanisë së Madhe, mëson Top Channel. Detektivët që po hetojnë vd ekjen e tij dhe kanë ak uzuar një burrë për vr asje.

Bricken Quni, 42 vjeç, pa adresë fikse, u ak uzua të Premten, 24 Shtator për vr asjen e Koçit. Policia u thirr rreth orës 22:00 të së martës, 21 shtator, pasi trupi i Koçit u gjet në një shtëpi në Haringay. 36 vjeçari, nga Haringey, u shpall i vdekur në vendngjarje. Ai kishte pësuar lë ndime të shumta. Një ekzaminim pas vd ekjes zbuloi se shk aku i vd ekjes ishte tra uma në kokë si dhe kishte disa pl agë me th ikë. Prej vitit 1998 në lagjen Harringay në veri të Londrës jeton një komunitet i madh shqiptarësh. Po në këtë lagje vitet e shkuara nuk kanë munguar vr asje mes emigrantëve shqiptarë të përfshirë në kri minalitet.Ergys Koçi, v iktima

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: