Covid-19Lajme

Elbasan, babë e bir shuhen nga COVID-19

Babë e bir nga Elbasani brenda pesë ditëve kanë ndërruar jetë nga koronavirusi. Viktimat janë Bajram dhe Skënder Semilmaj 83 dhe 53 vjeç. Skënder Semilmaj ishte një biznesmen i njohur në qytetin e Elbasanit. Pesë ditë më parë ndërroi jetë 83-vjeçari, ndërsa sot i biri në moshën 53-vjeçare, të dy ishin prekur nga covid 19 dhe nuk mundën dot t’ja dalin për të mposhtur sëmundjen.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: