Lajme

Elbasan/ Bie suvaja e pallatit 3-katësh, familjarët ishin duke fjetur

Një ngjarje e frikshme, fatmirësisht pa pasoja në njerëz ka ndodhur gjatë natës në Elbasan, ku ka rënë suvaja dhe një pjesë e çatisë së një pallati 3-katësh, i cili ndodhet pranë qendrës së qytetit.

Shkak për rënien është bërë amortizimi i godinës, ndërkohë që gjatë natës ka ndërhyrë zjarrfikësja për të pastruar dëmet. Në momentin që ka rënë suvaja në banesë kanë qenë familjarët duke fjetur, por fatmirësisht ata nuk kanë marrë lëndime.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: