fbpx
Lajme

Elbasan/ Burri tenton të vr.a.së bashkëshorten me thikë

Një burrë është shoqëruar në polici pasi ka tentuar të vrasë me thikë gruan e tij. Ngjarja ka ndodhur në Elbasan, si pasojë e një konflikti mes çiftit. Forcat e policisë kanë ndërhyrë në kohë duke shpëtuar gruan dhe duke shoqëruar bashkëshortin e saj. Po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button