Lajme

Elbasan-Cërrik, mjeti humb kontrollin dhe përfundon në kanal

Një aksident i rëndë, është shënuar këtë mbrëmje në aksin rrugor Elbasan-Cërrik, pranë fshatit Thanë.

Raportohet se një makinë raportohet se ka humbur kontrollin dhe për pasojë ka dalë nga rruga, duke përfunduar në një kanal në anë të saj. Sipas informacioneve paraprake nga vendi i ngjarjes, nga ky aksident nuk ka pasur të lënduar në njerëz por vetëm dëme materiale.

Ndërkohë, Policia e Shtetit ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve që çuan në këtë aksident.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: