Lajme

Elbasan/ Fëmija 3 vjeç shkon me temperaturë në spital, vdes pak minuta më vonë

Një fëmijë 3 vjeç ka ndërruar jetë mbrëmjen e djeshme në Elbasan. Vogëlushi është dërguar në gjendje të rëndë me urgjencë në Pediatrinë e spitalit të Elbasanit, me temperature të lartë dhe është futur në oksigjen, ndërsa ishte prekur nga bronkopneumonia. Fëmija ishte nga fshati Kusarth i Elbasanit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close