Lajme

Elbasan, Ka ndodhur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në afërsi të ish Gjykatës së Elbasanit mbrëmjen e së shtunës, pak para mesnate në qytetin e Elbasanit, ku një 30- vjeçar është p lagosur me t hikë nga një i m itur.

Burimet për Fax News dhe Faxweb.al kanë konfirmuar ka mbetur i p lagosur si pasojë e një k onflikti të çastit Enea Zylfullari, 30 vjeç.

Sipas informacioneve, Zylfullari është dërguar me urgjencë drejt spitalit kirurgjik të Elbasanit dhe ndodhet nën kujdesin intensiv të mjekeve, pasi ka marrë më shumë se pesë g oditje me t hikë.

Ndërkohë, përgjegjës për k rimin është 16- vjeçari me iniciale E.P., i cili a kuzohet për veprën p enale “V rasje e mbetur në t entativë”. Gjithashtu, është sekuestruar edhe mjeti i mprehtë, me të cilin është kryer pl agosja.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: