Lajme

Elbasan, Ka ndodhur pak më parë

 Një v rasje ka ndodhur këtë mesditë në Elbasan. Nga të dhënat e para, mësohet se është ek zekutuar me a rmë zj arri një emër i njohur në qytetin e Elbasanit. I v rarë ka mbetur shtetasi Pjerin Xhuvani. 56-vjeçari Pjerin Xhuvani ka qenë ish-drejtor i Lëvizjes Socialiste për Integrim.

Policia dhe grupi h etimor kanë mbërritur në vendin e ngjarjes, dhe kanë nisur nga puna për zbardhjen e plotë të ngjarjes. Emri i Xhuvanit u përmend më 14 mars, mes personave të akuzuar nga Partia Demokratike se ishte pjesë e grupit që po shoqëronte kryeministrin Edi Rama në Elbasan. Ndërkohë pritet reagimi i p olicisë për të dhënë detaje lidhur me vr asjen.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: