Lajme

Elbasan, Ka ndodhur

Një krim i rëndë në familje ka t ronditur Elbasanin mesditën e sotme, ku burri ka v rarë me a rmë z jarri gruan e tij. Ndërkohë të p lagosur raportohet se kanë mbetur edhe dy persona të tjerë, njëri d yshohet se është avokat dhe një kalimtar. V iktima është Liljana Buzo 54 vjeçe, ndërsa autori i k rimit Koço Buzo 58 vjeç.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur pranë G jykatës së Elbasanit, ku mësohet se çifti sapo kishte përfunduar procesin gjyqësor për divorc. Policia ka shkuar menjëherë në zonën ku ndodhi plagosja dhe po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: