Lajme

Elbasan-Librazhd, Makina del nga rruga,humb jetën 21-vjeçari

Një aksident me v dekje ka ndodhur këtë të martë në aksin rrugor Elbasan-Librazhd. Burime bëjnë me dije, se një mjet ka dalë nga rruga dhe për pasojë një person ka humbur jetën një 21 vjecar. Të njëjtat burime saktësojnë se v iktima është Rei Palloshi, i datëlindjes 12.06.2000.

Ka qenë një kalimtar i rastit ai që ka pikasur makinën e përmbysur në anë të rrugës, dhe në momentin kur ka shkuar policia mjeti dhe trupi i vi ktimës ka qenë i ftohtë.

Shkak për aksidentin është bërë lagështira e madhe që ka qenë e pranishme në këtë aks rrugor.

Njoftimi i policise:  Më datë 07.12.2021, rreth orës 11:40, në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, në fshatin Mengël, shtetasi R. P., duke drejtuar mjetin ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Si pasojë shtetasi R. P. ka humbur jetën në vendngjarje. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: