Lajme

Elbasan-Librazhd, mjeti del nga rruga në vendin e quajtur “Kthesat e Murrashit”

Një person mbeti i plagosur në aksin Elbasan-Librazhd, teksa mjeti me të cilin po udhëtonte humbi kontrollin dhe doli nga rruga në vendin e quajtur “Kthesat e Murrashit”. I plagosuri është transportuar në spitalin e Librazhdit ku po merr mjekim. Policia e mbërritur në vendngjarje ka nisur hetimet. Paraprakisht dyshohet që  shkak i aksidentit është bërë shpejtësia me të cilën lëvizte mjeti dhe lagështira në rrugë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close