Lajme

Elbasan/ Makina përplaset me motorin që drejtohej nga 20 vjeçari, detaje

Një aksident ka ndodhur në orët e mbrëmjes së sotme ku një makinë me drejtues shtetasin L.N 32 vjeç ka përplasur motorin ku drejtues ishte shtetasi 20 vjeçar B.P. Mësohet se si pasojë e frakturave të marra, 20 vjeçari është dërguar në spital dhe fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i Plotë: Elbasan/Informacion paraprak , Më datë 07.12.2021, rreth orës 17: 10., në aksin rrugor Librazhd- Prrenjas, automjeti me drejtues shtetasin L. N., 32 vjeç, është përplasur me një motomjet me drejtues shtetasin B. P., 20 vjeç, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: