Lajme

Elbasan, makinës i del goma nga vendi, disa persona të lënduar

Disa persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti të regjistruar në qytetin e Elbasanit mesditën e sotme. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në aksin nacional Elbasan-Jogodinë.

Dy mjete janë përplasur me njëri-tjetrin dhe për pasojë, disa persona që udhëtonin brenda tyre kanë mbetur të plagosur. Ende nuk dihet numri i personave të p lagosur, por bëhet me dije se ata janë dërguar në spital, për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: