fbpx
Lajme

Elbasan, mbyllet kopshti nr. 9, dy edukatore me Covid-19

Vazhdojnë infektimet në kopshtet dhe shkollat e vendit. Ditën e sotme është mbyllur kopshti nr. 9 në Elbasan. Burime zyrtare për Ora News bëjnë me dije se mbyllja ka ardhur pasi dy edukatore kanë rezultuar me Covid-19. Ndërkohë prindërit janë njoftuar që të mos i dërgojnë fëmijët në kopësht. Ky është kopshti i dytë që mbyllet në Elbasan për shkak të covidit. Ndërsa më herët është mbyllur edhe një qendër shëndetësore.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button