fbpx
Lajme

Elbasan, pas mësuesve e policëve, gjykata drejt mbylljes, preken 4 punonjëse

Nga 14 raste që u shënuan sot në Elbasan me koronavirus, 4 prej tyre janë punonjëse të gjykatës së shkallës së parë. Katër të prekurat në gjykatën e Elbasanit janë kancelarja, përgjegjësja e zyrës me qytetarët dhe 2 sekretare.

Gazetari i Abc News Aldo Kozarja raporton se sipas burimeve nesër pritet që gjykata e Elbasanit të mbyllet deri në marrjen e tamponit të gjithë trupës, teksa 3 gjyqtarë janë karantinuar pas zbulimit të 4 rasteve të sotme.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button