Lajme

Elbasan, Përfshihet nga flakët banesa

Mesditën e sotme, një banesë pranë konviktit të Elbasanit është përfshirë nga flakët. Mësohet se në vendin e ngjarjes ndodhen forcat e policisë dhe ato zjarrfikëse. Nuk dihet ende shkaku i zjarrit apo dëmet që janë shkaktuar./ abcnews

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: