Lajme

Elbasan, qëllohet me sende të forta 57-vjeçari

Një k onflikt me sende të forta ka ndodhur në Elbasan. Policia bën me dije se një 53-vjeçar ka g oditur me s ende të f orta një 57-vjeçar. Ky i fundit është rrëzuar dhe dëmtuar tek një tavolinë lokali. Nga ana tjetër autori është larguar dhe Policia po punon për kapjen e tij.

NJOFTIMI NGA POLICIA , Elbasan Më datë 02.10.2021, rreth orës 18:35, në fshatin Labinot Fushë, Elbasan,  në ambientet e një lokali, pas një konflikti për motive të dobëta shtetasi E.Ll., 53 vjeç,  ka g oditur me sende të forta shtetasin G.K., rreth 57 vjeç,  banues në Elbasan, i cili është rrëzuar dhe është dëmtuar tek një tavolinë e lokalit. 57 vjeçari  ndodhet në spital  nën kujdesin e mjekëve. Vijon puna për kapjen e autorit, pasi është larguar menjëherë pas k onfliktit. Grupi h etimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: