Lajme

Elbasan, Sherr mes të rinjve, një i ri ka mbetur i plagosur

Një sherr me t hika ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen “Vullnetari” në Elbasan. Burime bëjnë me dije se dyshohet se një i ri ka mbetur i plagosur. Forca të shumta policie kanë rrethuar vendin ku ka ndodhur ngjarja dhe po punohet për sqarimin e personave të përfshirë në këtë k onflikt si dhe sqarimin e plotë të rrethanave të tij.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close