Lajme

Elbasan-Tiranë, Makina humb kontrollin brenda tunelit, dy të lënduar

Mesditën e sotme brenda tunelit Elbasan-Tiranë ka ndodhur një aksident. Një automjet ka humbur kontrollin dhe për pasojë mësohet se janë l ënduar dy persona, ndërkohë është bllokuar aksi i tunelit që vjen nga Elbasani në drejtim të Tiranës. Nuk dihet ende identiteti i dy të p lagosurve dhe as rrethanat në të cilat ka ndodhur aksidenti.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: