Lajme

Elbasan, udhëtonte me biçikletë, bie në pusetën pa kapak

Një person në Elbasan ka marrë lëndime pasi u rrëzua në një pusetë. Mësohet se i lënduari po udhëtonte me biçikletë në afërsi të urës së Shkumbinit dhe ka rënë në pusetën që kishte qenë pa kapak. I plagosur nuk është identifikuar ende, ndërsa është dërguar në spitalin e Elbasanit ku po merr kujdes shëndetësor. Policia në vendngjarje.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: