Lajme

Elbasan? Zbarkon RENEA dhe Forcat Speciale

Mediat raportojnë se RENEA ka zbarkuar në qarkun e Elbasanit. Kontrolle të befasishme po kryhen në Belsh e Cërrik në kërkim të personave me precedent penal.

RENEA në bashkëpunim me policinë e ka bërë kontrolle në automjete luksoze të dyshimta.

Sipas të njëjtave burime RENEA po u drejtohet edhe disa fshatrave te bashkisë Belsh. Ende nuk dihen detajet e këtij operacioni.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close