Lajme

Elbasan,Përplasen 3 makina

Elbasan, Burime bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë 3 automjete. Si pasojë e aksidentit,  një person ka mbetur i lënduar dhe është dërguar në spitalin e Elbasanit për ndihmë. Paraprakisht raportohet se është jashtë rrezikut për jetën. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po merret me hetimet e mëtejshme të rrethaneve të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close