Lajme

EMRAT/ Aksidenti tragjik në rrugën e Arbrit, dy nga viktimat janë vëllezër

Aksident tragjik me pasoja fatale në Rrugën e Arbërit. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të urës Qeranecit.

Mësohet se në aksident janë përfshirë dy makina ku si pasojë e përplasjes së dy mjeteve, kanë humbur jetën 3 persona dhe kanë mbetur të plagosur tre të tjerë.

Mësohet se dy prej viktimave janë identifikuar si Kujtim dhe Murat Dehari, vëllezër, nga Maqellara.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close