Lajme

EMRAT/ Arrestohen dy mjekë të QSUT-së, merrnin para për të kryer skanera

Dy mjekë të QSUT janë arrestuar nga policia pasi bënin skanera kundrejt shpërblimit monetar.

Hetimet ndaj tyre ishin hapur prej disa javësh ndërsa janë dokumentuar disa raste të veprimeve të dy mjekëve. Në pranga kanë rënë, Nazmi Metali dhe Astrit Mansaku.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close