Lajme

EMRAT\ Humbën jetën në aksident në Gjakovë, identifikohen tre personat, mes tyre një grua

Identifikohen v iktimat të aksidentit në Raçë të Gjakovës, ku mbetën të v dekur tre persona. Sipas mediave kosovare, ndonëse u tha si fillim se v iktimat dyshoheshin se ishin nga Shqipëria, rezulton vetëm një prej tyre. V iktimat e aksidentit janë Rokson Domgjonaj, Pjetër Ndrecaj si dhe bashkëshortja e tij nga Shqipëria, Blerina Meqaj. Në aksident u përfshi vetëm automjeti tip ‘Ford’ ku udhëtonin tre viktima, që u përplas me urën dhe doli nga rruga. Shkak i aksidentit mendohet të jetë shpejtësia tej normave dhe lagështia në rrugë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: