Lajme

EMRAT/ Krim brenda familjes, djali vret babain në Lushnje

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur sot në Lushnje. Mësohet se Andrea Stase ka mbytur të atin Dhimiter Stase, 85 vjeç. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Remas të Divjakës, ndërsa mësohet se autori i dyshuar e ka mbytur të atin me duar.

Sakaq, Andrea Stase është shpallur në kërkim dhe policia është vënë ndjekje të tij. Ende nuk dihen detajet e kësaj ngjarjeje, ndërsa pritet njoftimi nga policia.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close