Lajme

Nëna zbulon lidhjen intime të vajzës me 20-vjeçarin, i riu prangoset

Një 20-vjeçar ra në prangat e policisë. I riu, banues në Sarandë, kishte krijuar një lidhje intime me një të mitur, madje kishte kryer dhe marrëdhënie seksuale me të, me pëlqimin e vajzës.

Gjithcka është zbuluar nga nëna e 13 vjecares e cila ka bërë denoncimin në Polici.

“Nga specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Sarandë u ndalua shtetasi G. Gj., 20 vjeç, banues në Sarandë, pasi ka bërë kallëzim shtetasja F. Ç., 31 vjeçe, se vajza e saj e mitur, 13 vjeçe, me dëshirën e saj, ka kryer marrëdhënie seksuale me 20-vjeçarin”, thuhet në njoftim.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close