Lajme

Emrat/ Sherr mes të rinjve në Shijak, plagoset me thikë 23-vjeçari

Një 23-vjeçar në Shijak ka mbetur i plagosur me thikë pas një sherri me disa të rinj.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Popullore”, ku gjatë një konflikti për motive të dobëta, midis shtetasit B. K., 23 vjeç dhe shtetasit R. M., 20 vjeç, dyshohet se shtetasi R. M, ka plagosur me thikë, 23-vjeçarin.

I plagosuri ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, ndërsa policia po bën krehjen e zonës me qëllim kapjen e autorit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close