Lajme

Emrat/ Skrapar, Kush jane dy personat që kanë mbetur të plagosur

Sipas informacioneve zyrtare, dy personat që kanë mbetur të plagosur janë Endrin Myftari, 22 vjeç dhe Albi Çela, 20 vjeç, ndërsa autori i plagosjes Xhoni Memollari, 33 vjeç.

Sher ri nisi fillimisht në pazarin e qytetit, me fjalë ofenduese dhe më pas me grushte e t hika.

Dy të rinjtë e p lagosur janë nisur me ambulancë në drejtim të spitalit Tiranë për mjekim me të specializuar. Grupi he timor po kryen veprimet.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close