Lajme

Emri/Aksident në Lushnje, humb jetën këmbësori

Një aksident ka ndodhur mbëmjen e sotme, në autostradën Kolonjë-Lushnje me pasojë vdekjen e një 84-vjeçari. Një këmbësor i identifikuar si Isuf Bardhi ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në Lushnje pasi u përplas nga makina e drejtuar nga shoferi i identifikuar si Aleksandër Zeka.

Lushnjë ,Informacion paraprak Në autostradën Kolonjë-Lushnjë, në Savër, shtetasi A. Z., 42 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Volkswagen” ka përplasur një këmbësor, shtetasin I. B., 84 vjeç, banues në Savër, i cili ka ndërruar jetë në spital. Eshtë shoqëruar shtetasi A. Z. në Komisariatin e Policisë Lushnjë dhe po kryhen veprimet procedurale. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close