Lajme

EMRI/ Aksident në Vorë, humb jetën 80-vjeçari

Një pasagjer, 80-vjeç, ka humbur jetën si pasojë e plagëve të marra gjatë një aksidenti në fshatin Gjokaj, Vorë (Tiranë), pasi drejtuesi e mjetit, H. S., ka humbur kontrollin e mjetit, duke dalë nga rruga dhe u përplasur me trafikndarësen. Drejtuesi i mjetit ka mbetur i p lagosur dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Vijon puna nga grupi h etimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak Në fshatin Gjokaj, Vorë, shtetasi H. S., ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga dhe përplasur me trafikndarësen. Për pasojë kanë marrë d ëmtime drejtuesi i mjetit shtetasi H. S, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve dhe pasagjeri në mjet shtetasi S. S., rreth 80 vjeç, i cili si pasojë e p lagëve të marra ka ndërruar jetë. Vijon puna nga grupi h etimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: