Lajme

EMRI/ Bie në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 65-vjeçari

Një person ka ndërruar jetë pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. Mësohet se viktima është identifikuar si Viktor Nika, 65 vjeç.

Ngjarja e rëndë bëhet me dije se ka ndodhur në Fushë Arrës. Sakaq, mësohet se 65-vjeçari ishte kthyer në banesë pasi jetonte në Tiranë.

Në vijim pritet dhe njoftimi zyrtar i policisë mbi ngjarjen.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close