Lajme

EMRI/ E përplas makina, ndërron jetë këmbësori në Pogradec

Pogradec:-Një aksident i rëndë është regjistruar mbrqmjen e kësaj të djele në aksin nacional Pogradec-Korcë,në afërsi të fshatit Bucimas. Sipas informacioneve paraprake mësohet se një mjet ka përplasur një këmbësor dhe për pasojë ky i fundit ka ndërruar jetë  si i identifikuar si Pajtim Gjyli rreth 48 vjeç .

Ai ka qenë duke lëvizur në këmbë në momentin e aksidentit, ndërsa drejtuesi i makinës nuk është ndalur duke u larguar nga vendngjarja. Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit dhe identifikimin e drejtuesit të mjetit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close