Covid-19Lajme

EMRI-FOTO/ Infermieri ndërron jetë nga Covid

Si pasjojë e Covid-19, ditën e sotme është ndarë nga jeta një infermieri nga Mati. Sipas raportimeve, mësohet se v iktima është infermieri Nerim Vaçi. Vaçi ishte i punësuar si infermier në b urgun e sigurise se larte, Burrel dhe nuk arriti të fitojë betejën me Covid 19.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: