Lajme

EMRI/ Gjendet i pajetë në Vjosë 55-vjeçari

Një trup i pajetë është gjetur në rrjedhën e lumit të Vjosës në Përmet. Trupi i pajetë i përket një personi i identifikuar si Agim Pelushi 55 vjeç.

Mësohet se 55 -vjeçari sapo ishte divorcuar dhe është emigrant në Greqi. Policia ka shkuar në vendngjarje për të nxjerrë trupin e pajetë nga rrjedha e lumit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close