Lajme

Emri\ Humbi ekuilibrin dhe ra nga ura në Ballsh, ndërron jetë në spital 71-vjeçari

Ngjarje e rende ne Ballsh. Sot rreth orës 10:40, në lagjen “5 Shkurti”, Ballsh, dyshohet se ka humbur ekuilibrin dhe ka rënë nga ura, shtetasi Bashkim Caushaj, 71 vjeç, i cili ka ndërruar jetë në spital. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close