Lajme

EMRI/ I riu në burgun e Drenovës gëlltit brisqet e dërgohet në spital, Policia: Kujdes, mund të jetë duke simuluar

Një 28-vjeçar i burgosur në burgun e Drenovës është dërguar menjëherë në spitalin e Korçës pasi dyshohet se ka gëlltitur brisqe.

Sipas informacioneve, 28 vjeçari i është problematik dhe ky mund të jetë edhe një simulim nga ana e tij, pasi kërkon transferimin nga burgu i Drenovës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close