Lajme

EMRI/ Kapet me mall ish-ushtaraku shqiptar

Personi që shihni në foton është e fektivi i forcave speciale RENEA, Xhulio Liçi, i cili u a rrestua sot pasi u kap me 1 kg k ok ainë.

Fotoja është siguruar për BalkanWeb nga gazetarja Dorjana Bezat. Siç shihet edhe nga fotoja, duket se efektivi është në një palestër duke u stërvitur.

Policia ka zhvilluar h etime prej disa javësh deri në operacionin e sotëm që çoi në sekuestrimin e 1 kg k ok ainë dhe a rrestimin nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: