Lajme

Emri/ Ngjarja e rëndë në Tiranë: Punëtori bie nga lartësia dhe ndërron jetë

Një 53 vjeçar ka rënë aksidentalisht  nga lartësia ku ishte duke punuar në rrugën “Konferenca e Pezës” në Tiranë.

Si pasojë shtetasi Kristo Doka, 53 vjeç ka ndëruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak:

Më datë 09.02.2023, në rrugën “Konferenca e Pezës”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar shtetasi K. D., 53 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close