Lajme

EMRI/ Tjetër vrasje në Kamzë, ekzekutohet në oborrin e banesës një 31-vjeçare

Një 31-vjeçare është vrarë në Kamzë, mesditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Besëlidhja.

Njoftimi i policisë:

Ndërkohë, në Kamzë, në rrugën “Besëlidhja”, në rrethana ende të paqarta, në oborrin e banesës, është vrarë me armë zjarri shtetasja Etleva Kurti, 31 vjeçe.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe është ngritur një grup i posaçëm hetimor që po punon për identifikimin e autorit/ëve të dyshuar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close