Lajme

Emri/ Tragjike në Tiranë: Vetëvritet me automatik 29 vjeçari , ja për çfarë dyshon policia

Një i ri dyshohet se i ka dhënë fund jetës mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Sipas informacioneve zyrtare nga policia rreth orës 20:00, në fshatin Gracen, dyshohet se është vetëvrarë, me armë zjarri automatik, shtetasi B. B., 29 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close