Lajme

EMRI/ Tragjike: U përfshi në aksident në Gjermani, ndërron jetë i riu shqiptar

Një i ri shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në Gjermani, pasi është përfshirë në një aksident.

Viktima është identifikuar si Masar Ymeri, me origjinë nga Vushtrria e Kosovës, teksa lajmin e kanë bërë të ditur familjarët e të ndjerit, të cilët thanë se varrimi i tij do të bëhet të enjten në ora 18:00. Varrimi i tij do të bëhet në varrezat e fshatit Lumi i Madh në Vushtrri.

“Informim Me pikëllim dhe dhembje të thellë ju njoftojmë që pas një aksidenti të rëndë në Gjermani, tragjikishtë humbi jetën më i dashuri i familjes tonë Masar Mujamet Ymeri. Ceremonia e varrimit do bëhet më datë 31.08.2023 në ora (18:00) Në varrezat e fshatit Lumi i Madh. Me pikëllim të thellë familja Ymeri”, thuhet në njoftim.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close