Lajme

EMRI/ U kap me armë që dyshohej se do të përdoreshin në një ngjarje kriminale, gjykata e Vlorës lë në burg 23-vjeçarin

Gjykata e Vlorës ka lënë në burg 23-vjeçarin Damjano Sejko qe u kap me disa arme në qytetin bregdetar.

Sipas burimeve i riu nuk ka dhënë shpjegime para togave të zeza se ku i ka marre armët.

23-vjeçari u arrestua ë premten me lëndë eksplozive dhe municion, ndërsa dyshohej se ishte bërë gati një ngjarje e rënde kriminale.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close