Lajme

EMRI/ Vlorë, Gjendet i pajetë 57-vjeçari i humbur që në 3 janar, dyshimet e para

Trupi i pajetë i një 57-vjeçari është gjetur në fshatin Brataj të Bashkisë Selenicë pasditen e sotme. 57-vjeçari Neki Aliu rezulton se ishte larguar nga banesa që më datë 3 janar dhe nga të dhënat paraprake dyshohet se ai është v etëvarur në kushte të rënduara psikologjike. Grupi hetimor dhe policia ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të vdekjes.

Selenicë/Informacion paraprak Më datë 06.01.2022,  në fshatin “Brataj”, Bashkia Selenicë, është gjetur trupi i pajetë i shtetasit Neki Aliu ,57 vjeç, banues në lagjen ” 24 Maji”, Vlorë, i cili ishte deklaruar i larguar nga banesa më datë 03.01.2022. Dyshohet që në kushtet e depresionit ky shtetas të jetë v etëvarur. Grupi hetimor, nën drejtimin  e Prokurorisë, po punon për dokumentimin dhe sqarimin e plotë të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: